baltic_region.gif
ESFIVP-I-2.jpg
projektas55 7copy.jpg

Prezidento žodis

 

 

Lietuvos pilių ir dvarų asociacija yra bendruomeninė organizacija, stipri tiek, kiek mes, jos nariai, prisidedame savo indėliu: darbu ar patarimais.

      Plačiau...»

Galerija
Centriniai rūmai1_m.jpg

Kultūros paveldas vaikams ir jaunimui – išleista spalvinimo knyga „Lietuvos pilys ir dvarai atgyja spalvomis“

2020 12 09


Lietuvos pilių ir dvarų asociacija kviečia į spalvingą kultūros paveldo pasaulį nauju, visų pirma vaikams ir jaunimui skirtu leidiniu. „Lietuvos pilys ir dvarai atgyja spalvomis“ – taip vadinasi naujoji knygelė, kurią atsivertus bus galima atrasti net 63 pilis ir dvarus!

Įgyvendinant Lietuvos pilių ir dvarų asociacijos projektą buvo parengtas spaudai ir išleistas patrauklus pažintinis leidinys apie pilis ir dvarus, skirtas jaunajai auditorijai. Knygelėje gražiai, paprastai ir įdomiai pristatomi visos šalies saugomi kultūros paveldo objektai, istorinės pilys ir dvarai. Paveikslėlius, skirtus spalvinti, papildo nuotraukos ir trumpi aprašymai, juose skaitytojai atras įdomybių ir netgi legendų...

Ši spalvinimo knyga sudomins, taps patraukliu kūrybinės, žaidybinės formos įrankiu kalbėti apie kultūros paveldą, istorinius šalies pastatus vaikams, taip suteikiant žinių apie Lietuvos pilis ir dvarus, plečiant supratimą apie paveldo vertę ir išsaugojimo svarbą, kartu prisidedant prie meilės savo šaliai ir tautinio identiteto ugdymo.

Leidinys skirtas visiems besidomintiems, jis pravers ir edukatoriams, rengiantiems užsiėmimus vaikams paveldo, istorijos, tautiškumo ir panašiomis temomis. Jis plačiai prieinamas – bus suteikiama galimybė knygelę parsisiųsti elektroniniu formatu iš Lietuvos pilių ir dvarų asociacijos interneto svetainės.

Siekta, kad leidinio formatas būtų patrauklus ne tik vaikams, bet ir visiems bet kokio amžiaus žmonėms, mėgstantiems užsiimti kūrybine, raminančia, meditacine veikla – spalvinimu.
Ir didelius, ir mažus kviečiame leistis į spalvingą Lietuvos pilių ir dvarų pasaulį, kartu saugoti istorinę atmintį, kurti šviesią kultūros paveldo ateities viziją.

Projektą parėmė Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos.

 

Atsisiųsti leidinį pdf formatu I dalis  II dalis

Renginių kalendorius
September 2021
Pi An Tr Ke Pe Š Se
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Pazinkime_Baltijos_dvarus.jpg
logomm.jpg
atkurtailietuvai100-vertikalus-logo-tamsus-su-spalvotu-rgb_(1) copy.jpg
LEVER logo, jpg1.jpg
idomybes.jpg
kpd_svetainei copy.jpg
facebook.gif
twiter7.jpg
youtube_1.jpg